İletişim Hattı +90(356) 317 22 55
Başkandan

 

Ticaret borsaları üreticiden, tüketiciye, ihracatçıdan sanayiciye sayısız faydaları olan kurumlardır dolayısıyla rekabete dayalı, güvenli, bilgi dolaşımı ve paylaşımı yüksek, uluslararası standartların uygulandığı ve bunlara uyulduğu bir serbest piyasa ekonomisi ortamında dinamik ve rasyonel bir kurum olmalıdır. Bu noktadan hareketle borsa kurumunun yönetiminin ve kimliğinin dünyadaki gelişmeleri ve yönelimleri kavrayabilecek şekilde yapılandırılması ve doğru bir iletişim yoluyla her ihtiyaca cevap verebilecek bir hizmet binası zarureti ortaya çıkmıştır.

 

Yeni borsa binası ile birlikte değişen gelişen ve çeşitli düzenlemelere gidilen yaklaşım ve hizmet odaklı anlayışın daha hakim olacağı bir döneme geçmeyi planlamaktayız.

 

5174 Sayılı Kanun ile birlikte oluşturulan ve iç bünyeyi sağlamlaştırmayı ve yeniliklere fırsat tanımayı amaçlayan hükümleri tatbik etme gayretleri borsamızın başlıca görevidir. Bu ilkeden hareketle hedefimiz; kurumumuzun, kurumsal yapısını sürekli iyileştirmek, teknolojik cihazlarla donatılmış alt yapısı ve "Gelişmiş Borsa Kompleksi"ne geçilerek hizmet kalitesini sürekli üst seviyede tutmak, bilgi, beceri ve yetkinlik ile donatılmış personel yapısı ile hizmet çeşitliğini ve kalitesini artırmak, bölgemizde, ulusal ve uluslararası alanda öncülük eden, örnek olabilen, işbirliğini geliştiren, etkinliğini arttırmış hizmet odaklı,  uluslar arası standartlarda referans bir borsa olmaktır. Dolayısıyla bu hedef doğrultusunda planlı ve kaliteli bir hizmet verebilmek için teknolojik imkanların kullanılarak daha üst düzey iletişim ve koordinasyon sağlanması suretiyle mükemmelleştirilmiş enformasyon sağlanmasına ve daha fazla alıcı ve satıcının bir araya getirilmesi sayesinde tam rekabet piyasası koşullarına uygun, işlem hacminin arttırılması ve ticaretin gelişimi için teşvik edici bir ortam sağlama açısından yeni ve kompleks bir borsa binası gerekmektedir.

 

Yeni borsa binamızla bütüncül hizmet anlayışını geliştirerek sürdürecek ve bu tür paylaşımlarla daha kaliteli bir hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

 

Zile Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Muammer TEKE diyor ki; başarmanın yolu hayal kurmak, hedef seçmek ve çok çalışmaktan geçer. Biz de bunu ekip olarak en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz.

 

ZİLE TİCARET BORSASI

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Muammer TEKE

 

Borsamız

Zile Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç