Haberler

Entries for Aralık 2018

04
BİRLİK BAŞKANIMIZ SAYIN M. RİFAT HİSARCIKLIOĞLU MAKAMINDA ZİYARET EDİLDİ.

Zile Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Muammer TEKE, Meclis Başkanımız Sayın Duran ŞAHİN, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Sayın Hamdi KAZANKAYA ve Yönetim Kurulu Sayman Üye Sayın Nihat AÇIKAL, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

[Devamını oku...]

03
3 ARALIK DÜNYA ENGELLILER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

Borsa Başkanı Sayın Muammer TEKE, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Başkan TEKE: “Engelli vatandaşlarımızın ekonomik, siyasal, sosyal, kültürel ve toplumsal hayata onurlu ve etkin bir şekilde katılmaları en doğal haklarıdır. Engellilerimizin yaşadıkları sorunlar hepimizin ortak sorunudur. Engelli vatandaşlarımızın toplumsal yaşama katılımlarını kolaylaştırmak, desteklemek, karşılaşabilecekleri tüm engelleri kaldırmak, kaliteli yaşam sürebilmelerini sağlamak, aynı zamanda onlara hak ettikleri sevgi ve saygıyı göstermek hepimizin sosyal sorumluluğudur. Bu vesilesiyle tüm engelli vatandaşlarımıza; sağlıklı, mutlu ve yaşanabilir bir dünya diliyorum.

[Devamını oku...]

01
ÇİFTÇİ KAYIT SİSTEMİNE BAŞVURU SÜRESİ UZATILDI!.
Sisteme kaydını yaptıramayan çiftçiler, 31 Aralık 2018'e kadar müracaatta bulunabilecek.Çiftçi Kayıt Sistemi'ne (ÇKS) kaydını yaptıramayan çiftçiler i...

[Devamını oku...]

Yazdır