Haberler

Entries for Aralık 2018

31
YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

Üyelerimizin, Hemşehrilerimizin ve Camiamızın yeni yılını en içten dileklerimizle kutlar, sağlıklı, huzurlu, emeklerinizin kazanca dönüşeceği, mutlu bir yıl temenni ederiz.

 

ZİLE TİCARET BORSASI

[Devamını oku...]

25
TOKAT MILLETVEKILI SAYIN KADIM DURMAZ, CHP YÖNETİMİ BORSAMIZI ZİYARET ETTİ.

TOKAT MILLETVEKILI SAYIN KADIM DURMAZ, CHP PM ÜYESI EKONOMIST SAYIN SEMRA DINÇER, CHP İL VE İLÇE BAŞKANLARI VE PARTI ÜYELERININ ZIYARETLERINE TEŞEKKÜR EDERIZ.

[Devamını oku...]

24
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SAYIN ALİ ÖZGAN VE EKİBİNE ZİYARETLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ

Milliyetçi Hareket Partisi Zile Belediye Başkan Adayı Sayın Ali ÖZGAN, İlçe Başkanı Sayın Ahmet ZİRAATÇİ, İl Genel Meclis Üyesi Adayları ve Yönetim Kurulu Üyelerinin Borsa Başkanlığımızı ziyaretlerine teşekkür ederiz.

[Devamını oku...]

21
TOKAT VALIMIZ DR. SAYIN OZAN BALCI’ DAN BORSAMIZA ZIYARET!

İlçemizde ki programı çerçevesinde Borsa Başkanlığımızı ziyaret eden Vali Sayın Ozan BALCI, Meclis Üyelerimizle bir araya geldi. Kurumumuzun görev ve faaliyetleri hakkında kısa brifing alan Valimiz Borsa çalışmalarımızda başarılar dilediler.

[Devamını oku...]

10
BAŞKAN MUAMMER TEKE' NİN "10 ARALIK DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ" KUTLAMA MESAJI

Borsa Başkanı Sayın Muammer TEKE; Dünya İnsan Hakları Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

70 yıl önce, 10 Aralık 1948 tarihinde insanlık tarihinin en önemli belgelerinden biri olan Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi kabul edilmiştir.

Birleşmiş Milletlerin kurucu üyesi ve İnsan Hakları Evrensel Bildirgesini ilk onaylayan ülkeler arasında yer alan ve tarihi boyunca başka kültürlere, başka dinlere kucak açarak dünyada barış kültürüne önemli katkılarda bulunan ülkemiz, bu konudaki duyarlılığını ortaya koymuş ve insan hakları konusundaki ehemmiyetli sözleşmelere taraf olmuştur.

İnsan Hakları doğuştan var olan ve insanlar arasında dil, din, mezhep, ırk, renk, yaş, cinsiyet ayırımı yapmadan sevgi, saygı, dostluk ve kardeşlik duygularını geliştirmek, insanın insan olması sebebiyle sahip olduğu hakların tümüdür. 'İnsan Hakları' kişiyi hür, onurlu ve özgür bir şekilde yaşatacak kurallar bütünüdür.

Ülkemizde, kökenleri, inançları veya fikirleri ne olursa olsun tüm vatandaşlarımız milletimizin eşit ve saygın fertleridir. Çağdaş devlet anlayışında etnik, dini veya mezhep temelli hiçbir ayrıma yer yoktur. Tüm vatandaşlarımız, memleketimizin her köşesinde, bu ülkenin tüm nimetlerinden faydalanabilmektedirler. Bireysel farklılıklarımız zenginliğimiz; ortak kimliğimiz ise gücümüzdür.

Bu düşüncelerle, farklılıklara saygı, diyalog, hoşgörü ve kardeşlik anlayışının temel alındığı yaklaşımların ülkemizde ve tüm dünyada egemen olmasını diliyor, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü'nü kutluyorum.

[Devamını oku...]

05
ZİLE ENGELLİLERE MESLEK KAZANDIRMA DERNEĞİ BORSA BAŞKANLIĞIMIZI ZİYARET ETTİ

Zile Engellilere Meslek Kazandırma Dayanışma Derneği Başkanı Sayın Halil Içcan, Kurul Üyeleri Sayın İsmail Şahin ve Sayın Emrullah Sayar, Borsa Başkanlığımızı ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri ve hediyeleri için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 2İlk   Geri   [1]  2  İleri   Son   
Yazdır