Haberler

Entries for Mayıs 2014

29
BORSA BAŞKANIMIZ SAYIN YENİ' NİN 19 MAYIS KUTLAMA MESAJI

 “Bağımsızlık ve Özgürlük benim karakterimdir” diyen Mustafa Kemal’in Samsun’a çıkışının 95.yılını, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını, adına yakışır şekilde coşkuyla, şölen havası içinde şarkılarla, türkülerle, gençlerimizin heyecan, sevinç, mutluluk dolu hareketleri ve sevinç çığlıklarıyla kutlayamıyoruz. 

[Devamını oku...]

29
TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ 70. MALİ GENEL KURULU’ NU GERÇEKLEŞTİRDİ.

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 70. Mali Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Soma ‘da yaşanan felaket için yapılan saygı duruşuyla başlayan Genel Kurul’da konuşan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, özel sektörün gelecekten umutlu olduğunu ifade ederken, yeni bir büyüme modeli ve yeni yapısal reformlara ihtiyaç olduğunu söyledi.

[Devamını oku...]

28
ŞANLIURFA TARIM HAYVANCILIK FUARI VE ŞANLIURFA KÜLTÜR GEZİSİ

 Ticaret Borsamızın düzenlemiş olduğu Şanlıurfa Gezisine İlçe Kaymakamımız Sayın Nuri ÖZDER, Belediye Başkanımız Sayın Lütfi VİDİNEL, Borsa Yönetim Kurulu, Meclis Üyeleri ve Borsa üyelerimizden oluşan 50 kişilik grup Şanlıurfa Tarım Hayvancılık Fuarı ve Urfa Gezisine katılım sağlamıştır. 

[Devamını oku...]

28
BORSA BAŞKANIMIZ SAYIN MEHMET YENİ’ NİN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMA MESAJI.

 23 Nisan 1920 TBMM mizin açıldığı gün hepimizin gurur günüdür. TBMM açılışının 94 ncü yılını kutladığımız bugün geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın bayramı olmasının yanında tarihimizin önemli dönüm noktasıdır.

[Devamını oku...]

28
ZİLE TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ' NDEN BORSA BAŞKANLIĞIMIZA PLAKET

 İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TARAFINDAN ORGANİZE EDİLEN ROBOT OLİMPİYATLARIN DA 5 KATEGORİDE DERECE ALAN ZİLE TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ

[Devamını oku...]

28
TOBB' DEN BORSAMIZI ZİYARET

 Samsun Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Salih Zeki Murzioğlu, Odalar Ve Borsalar Birliği Uzmanı Sayın Tahir Argüç Ve Samsun Ticaret Ve Sanayi Odası Genel Sekreter Yrd. Sayın Necmi Alıç Borsamızı Ziyarette Bulundular.

 

[Devamını oku...]

Yazdır