Haberler


08

1Nisan 2018 Pazar günü yargı gözetiminde gerçekleştirilen 1. Etap Borsa Meclis Asil ve Yedek Üyeleri seçimi sonrasında “Muammer TEKE, Nihat AÇIKAL, Ali BOYRAZ, İsmail TÜZER, Duran ŞAHİN, Mehmet YENİ, Mustafa ESMERAY, Mehmet UZER, Hamdi KAZANKAYA, Salih DÖNGEL, Yakup YILDIRIM, Yakup AKPUNAR, Safiye KAZANKAYA ve Yaşar DURAK” meclis asil üyesi olarak seçilmişlerdir.

8 Nisan 2018 Pazar günü yargı gözetiminde yapılan 2. Etap Borsa Yönetim Kurulu Asil ve Yedek Üyeleri seçiminde ise Meclis Üyeleri arasından “ Muammer TEKE (Yönetim Kurulu Başkanı), Hamdi KAZANKAYA, İsmail TÜZER, Nihat AÇIKAL ve Ali BOYRAZ ise Yönetim Kurulu Üyesi” olarak Borsa Yönetim Kuruluna seçilmişlerdir.

Yine 8 Nisan 2018 Pazar günü yargı gözetiminde yapılan Disiplin Kurulu Asil ve Yedek üyeleri seçiminde Borsamız Üyeleri “Mehmet AYVALIOĞLU, Enesbin Malik ÇAKIR, Serdar UZER, Mutlu ÖKSÜZ, Erdi KARAN ve Murat ALİ GÖY” Disiplin Kurulu Üyesi olarak seçilmişlerdir.

Ticaret Borsası hizmet binasında gerçekleştirilen seçimin ardından açıklama yapan Başkan Muammer TEKE, “Yapılan Ticaret Borsası seçimlerinin İlçemize ve camiamıza hayırlı olması temennisinde bulunarak, Tüm üyelerimize teşekkür ederim” dedi.

Okunma Sayısı: 341
resim
Yazdır