Haberler


26

Zile Ticaret Borsamız her yıl olduğu gibi bu yılda öğrencilerimizi sevindirdi. 2018 ve 2019 eğitim ve öğretim yılı için ilk ve orta dereceli okullarımızda eğitim gören öğrencilerimize mont ve kaban yardımında bulundu.

İlçemize bağlı belde ve köylerdeki okullarımıza Ticaret Borsası tarafından toplam 800 adet mont ve kaban ihtiyaç sahibi öğrencilere hediye edildi.

Ticaret Borsasının tedarik ettiği mont ve kabanlar ihtiyaç sahibi öğrencilere iletilmek üzere, okul müdürlüklerine teslim edildi.
Ticaret Borsası Başkanı Sayın Muammer TEKE, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin finans desteği ile her yıl geleneksel hale getirilen eğitim yardımları çerçevesinde bu yıl öğrencilerimiz için mont ve kaban satın alınması yönünde bir karar alarak yardımımızı gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Mümkün olduğunca çok daha fazla sayıya ulaşarak daha çok öğrencimizi sevindirmek temel amacımız olmuştur. Yardımda katkısı büyük olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanlığına, birlikte çalıştığımız Okul Müdürlüklerimize ve kurul arkadaşlarıma teşekkür ediyor, yardımın öğrencilerimizin eğitimine fayda sağlaması temennisi ile saygılar sunuyorum dedi.

Başkan TEKE ayrıca, tüm öğrencilerimizin 2018 ve 2019 eğitim ve öğretim yılını kutlayarak başarılar diledi.

Okunma Sayısı: 282
resim
Yazdır