Haberler

25
BORSA BAŞKANIMIZ MUAMMER TEKE’ NİN SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ
Zile Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Muammer TEKE, Cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem milletvekilliği genel seçim sonuçlarını değerlendirdi.

Türkiye’nin, seçimler sonrası yeni bir döneme girdiğine dikkat çeken TEKE, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin, vatana ve millete hayırlı, uğurlu olması temennisinde bulundular.
Seçim döneminin geride kaldığına, ekonomi ve diğer öncelikli konulara odaklanılması gerektiğini belirten TEKE, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“Ülkemiz bir seçim sürecini daha çok şükür kazasız ve belasız bir şekilde, huzur ve güven ortamı içerisinde geride bıraktı. Halk iradesinin çok geniş bir katılımla sandıkta tecelli ettiği seçim sonuçları bizlere bir kez daha gösterdi ki, ülkemiz sağlam ve güçlü demokrasi yapısıyla tüm dünyaya örnek teşkil etmekte. Son derece demokratik bir ortamda gerçekleşen seçimlerde milletimiz sandıkta son sözünü söyleyerek gelecek için kendi yol haritasını kendisi belirlemiştir. Bundan sonraki süreçte öncelikle seçim atmosferinden hızla çıkarak ana gündem maddelerimize tekrar dönmemiz gerekiyor. Bunların başında da ekonomi geliyor. Bu bağlamda ekonomi alanında gerçekleştirilecek yeni reformlar Türkiye’nin geleceğini inşa edecektir” dedi.
TEKE ayrıca, seçimlerden başarıyla çıkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakını da kutlayarak, yeni dönemde İlimizi ve bizleri mecliste temsil edecek milletvekillerine başarılar dileyerek, seçim sonuçlarının Türkiye’ye hayırlı olması temennisinde bulundu.

[Devamını oku...]

22
TS EN ISO 9001:2015 GEÇİŞ DENETİMİ BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİ
Zile Ticaret Borsası’nın hizmet kalitesini arttırarak sürekliliğini sağlamak üzere uyguladığı TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sisteminin TS EN ISO 9001:2015 versiyonuna geçiş denetimi Borsa hizmet binasında gerçekleştirildi.

Zile Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Muammer TEKE, Meclis Başkanı Duran ŞAHİN, Yönetim Kurulu Üyesi Ali BOYRAZ, Genel Sekreter Ömer Faruk ÖNKUZU, Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Hakan AĞIRMAN, Tescil ve Muhasebe Memuru Ayşegül KARSLI ve Türk Loydu Baş Denetçisi Olcay KOCA’ nın katıldığı açılış toplantısı ile başlayan tetkik programı, hizmet birimlerinde gün boyu süren incelemeler sonunda tamamlandı.

Genel Sekreterlik, Tescil Servisi, Borsa Kalite Birimlerinde ve tüm süreçlerde dokümanların ve kayıtların yeni versiyona göre güncellenmesi ve örnekleme metoduyla incelenmesi, ilgili alanlardaki çalışmaların ve şartların gözlemlenmesi suretiyle gerçekleşen tetkikler kapsamında; Borsada yürütülen faaliyetlerin TS EN ISO 9001:2015 standartlarına, dokümantasyon ve uygulama açısından uygunluğu denetlendi.

Kapanış toplantısında söz alan Türk Loydu Başdenetçisi Olcay KOCA; “Zile Ticaret Borsası’nın ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi Standartları kapsamında yürütmekte olduğu faaliyetler ile süreç iyileştirme ve geliştirme yönündeki çalışmalarını, yeni versiyon TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sisteminde de uygulamaya başladığını görmekten memnuniyet duyduklarını belirterek, Zile Ticaret Borsası Yönetimini ve personelini tebrik ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Zile Ticaret Borsası’nın 2009 yılından bu yana sahibi olduğu Kalite Belgesinin 9001:2015 versiyonuna geçiş “Belge Yenileme Tetkiki” başarıyla tamamlandı ve 3 yıllık kullanım hakkı yenilendi.

[Devamını oku...]

18
RAMAZAN BAYRAMI MÜNASEBETİ İLE DÜZENLENEN BAYRAMLAŞMA TÖRENINE KATILIM SAĞLANDI.
Ramazan Bayramı münasebetiyle bayramın birinci günü Zile Öğretmen Evi'nde düzenlenen bayramlaşma törenine Borsa Yönetim Kurulu Başkanımız Muammer TEKE ve Genel Sekreterimiz Ömer Faruk ÖNKUZU katılım sağladı.

Bayramlaşmaya Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN, Belediye Başkan Vekili Bilal KOÇ, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Erhan ARSLAN, İlçe Emniyet Müdürümüz Fatih ÖCAL, Kamu kurum ve kuruluşlarımızı temsilen daire amirleri, siyasi partilerin ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, Muhtarlar ve vatandaşların yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

15
BORSA BAŞKANIMIZ MUAMMER TEKE’ NİN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
Borsa Başkanımız Muammer TEKE mesajında, karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün en yoğun olarak yaşandığı bir Ramazan Bayramına daha kavuşmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar insanlar arasındaki kardeşliğin, sevgi ve saygının perçinlendiği, birbirleriyle olan dargınlıklarını unutarak barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir.
Yaşamının yoğun temposu içinde dostlarımızı, akrabalarımızı ve sevdiklerimizi arama fırsatı bulamayan bizlere bir nebze de olsa bu imkanı veren Bayramlarımızı aramızdaki kırgınlıkları unutarak birlik ve beraberlik içerisinde geçirmeliyiz.
Bu güzel günlerde başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyada barış ve kardeşliğin hakim olmasını temenni ediyor, bu duygu ve düşüncelerle her gününü bayram tadında yaşamaları dileğiyle üyelerimizin, esnaf ve sanayicilerimizin ve İslam Aleminin Ramazan Bayramını kutluyor, saygılar sunuyorum dedi.

[Devamını oku...]

10
BAŞKAN TEKE' DEN KADİR GECESİ KUTLAMA MESAJI
Zile Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Muammer TEKE, mesajında, Kadir Gecesi'nin, Allah'ın insanlığa bir rahmet kapısı, bir umut pınarı olarak bahşettiği mübarek bir gece olduğunu belirtti.

Bu gecede dargınlık, kırgınlıklara son verilmesi, nefretin yerine sevgiyi, saygıyı, hoşgörüyü, dostluk ve kardeşliği geçerli kılmak gerektiğini vurgulayan TEKE, mesajında şunları kaydetti:

[Devamını oku...]

06
AK PARTİ TOKAT MİLLETVEKİLİ FATİH AKGÜN BORSA BAŞKANLIĞIMIZI ZİYARET ETTİ

 Ak Parti Tokat Milletvekili Adayı Fatih AKGÜN,  Ak Parti Zile İlçe Başkanı Yusuf Güzel ve beraberindeki heyet ile Borsa Başkanlığımızı ziyaret etti.

 

Ak Parti Tokat Milletvekili Adayı Fatih AKGÜN; Zile Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Muammer TEKE  ve Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik ederek sözlerine başladı. Zile’ ye yapılacak her iş ve her konuda beraber çalışmaya hazırız olduklarını ifade ederek önemli olan Zile’ nin ortak paydası olmalı. Bu ortak payda etrafta kime ne görev düşüyorsa bunun bilincinde olmalıdır” diye ifade etti.

 

Başkan TEKE ise Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Ak Parti Tokat Milletvekili Adayı Fatih AKGÜN ve beraberindeki heyete teşekkür etti. Zile’ nin gelişmesi için Zile Ticaret Borsası olarak bizler elimizden geleni yapmaya hazırız. Diye ifade ettiler.

[Devamını oku...]

Sayfa 10 / 51İlk   Geri   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  İleri   Son   
Yazdır