Haberler

24
KOBİ’lere kredi desteği
 
19
ZİLE TİCARET BORSASI BAŞKANI MUAMMER TEKE, 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ DOLAYISIYLA MESAJ YAYIMLADI.

TEKE mesajında “Bu anlamlı günde, bizlere bugünleri miras bırakanlara minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Tarihimiz boyunca kutsal değerlerimiz için canlarını hiç düşünmeden feda eden gazilerimiz, Türk milletinin her zaman gönlünde olacaklardır. Şehitlerimizin kanları ile kazanılmış vatan topraklarımızda yeni bir gelecek inşa etmek için çalışıyoruz. Çünkü vatanımızın bağımsızlığı adına canlarını veren şehitlerimiz ve kanlarını akıtan gazilerimizi, asla unutmuyoruz ve unutmayacağız. İstiklal mücadelemizin sonunda yaşadığımız coğrafyanın vatan haline dönüşmesinde ulvi önemi olan şehit ve gazilerimiz, 15 Temmuz 2016 yılında da hain terör örgütü tarafından gerçekleştirilmek istenen girişimde de mukaddes topraklarımızın korunmasına vesile olmuşlardır. Türkiye Cumhuriyetinin bağımsızlığı, bayrağımızın yere düşmemesi ve milli irade ile birlikte demokrasinin devam etmesi için 15 Temmuz akşamı İstiklal mücadelemizin bir örneğini milletimiz göstermiştir. Milletimizin değerlerimize sahip çıkması ile iç ve dış şer odaklarına karşı daha da güçleneceğiz ve ülkemizi hak ettiği yere taşıyacağız. 19 Eylül Şehitler ve Gaziler Gününde bu mukaddes toprakları için kanlarını ve canlarını feda eden tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor, ailelerine başsağlığı diliyorum” ifadelerinde bulundu.

[Devamını oku...]

01
KOBİ DESTEK KREDİSİ

 Hazine ve Maliye Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığı’nın desteği ile TOBB’un önderliğinde 8 Banka ve Finans Kurumunun katılımı TOBB ve bağlı Oda ve Borsalardan oluşturulan mali destek ile KOBİ’lere 10 milyar kiralık bir kaynak oluşturturuldu. KOBİ'lerimiz aylık 1,85 gibi piyasadaki en düşük faiz oranıyla banka kredisi kullanabilecekler. Detaylı bilgi için: https://www.tobb.org.tr/Sayfalar/Detay.php…

[Devamını oku...]

29
BORSA BAŞKANIMIZ MUAMMER TEKE' NİN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Milletimizin ve Kahraman Türk Ordusunun gücünü ve zaferini tüm dünyaya ilan ettiği Büyük Taarruz Zaferi'nin 96' ncı yıl dönümünü kutlamanın onurunu yaşıyoruz. Atalarımız bu toprakları canlarıyla, kanlarıyla vatan yapmışlar ve vatanın her karış toprağı için kadını erkeği, genci yaşlısı, doğulusu batılısı demeden omuz omuza vererek savaşmış, özgürlüğümüz için hayatlarını ortaya koymuşlardır. Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi ile kazanılan zafer, Türk milletinin kudret ve kahramanlığının bir göstergesi aynı zamanda vatan sevgisi, birlik ve beraberlik ruhunun da ne kadar büyük olduğunu ortaya koymuştur.

 


Bu duygu ve düşüncelerle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bizlere armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve veren tüm aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, Türk Milletinin ve şanlı ordumuzun tüm mensuplarının, Zafer Bayramını en içten duygularımla kutluyorum.

 

Muammer TEKE

Yönetim Kurulu Başkanı

[Devamını oku...]

20
BORSA BAŞKANIMIZ MUAMMER TEKE' DEN KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan, milletimizin manevi değerlerinin ve tarihin engin derinliklerinden gelen sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel yaşandığı günler bayram günleridir. Bayramlar,  Her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı,  eşin, dostun, akrabanın, hastaların, büyüklerin ziyaret edildiği; yetimlerin ve buruk gönüllerin tamir edildiği; fakir-fukaranın aranıp gözetildiği; muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı; çocukların sevindirildiği; dargınlıkların, kırgınlıkların giderildiği; sevgi, saygı,  hoşgörü ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı; müstesna günleri ifade eder.  Bayramlarda, dargınlıkları ve kırgınlıkları unutmalı, birlik ve dayanışmamızı arttırmalı, geleceğe inancımızı her koşulda korumalıyız. Bundan dolayı bayram, anlam ve önemine uygun olarak kutlanmalıdır.

 

Bu duygu ve düşüncelerle camiamızın, esnaf, tüccar ve üyelerimizin Kurban Bayramlarını en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlık için barışa, sevgiye ve kardeşliğe vesile olmasını temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

 

MUAMMER TEKE

Zile Ticaret Borsası

Yönetim Kurulu Başkanı

[Devamını oku...]

17
MHP TOKAT MİLLETVEKİLİ YÜCEL BULUT BORSA BAŞKANLIĞIMIZI ZİYARET ETTİ

MHP Tokat Milletvekili Yücel BULUT, MHP İlçe Başkanı Ahmet ZİRAATÇİ ve beraberindeki heyet ile Borsa Başkanlığımızı ziyaret etti.

Yönetim Kurulu Başkanı Muammer TEKE, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hamdi KAZANKAYA, Yönetim Kurulu Üyesi İsmail TÜZER ve Meclis Üyesi Mehmet UZER’ in hazır bulunduğu ziyarette MHP Tokat Milletvekili Yücel BULUT hedefler ve çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Muammer TEKE’ de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek MHP Tokat Milletvekili Yücel BULUT’ a yeni dönem meclis çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaret karşılıklı görüş alışverişi ile son buldu.

[Devamını oku...]

Sayfa 10 / 54İlk   Geri   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  İleri   Son   
Yazdır