Haberler

13
BAŞKAN TEKE’ NİN ANNELER GUNU KUTLAMA MESAJI
Zile Ticaret Borsası Başkanı Muammer TEKE, annelerin evlatları üzerindeki emeğine değindi. Annelere olan gönül borcunun hiçbir zaman ödenemeyeceğini k...

[Devamını oku...]

03
 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 75’inci Genel Kurulu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (ETÜ) Salonu’nda gerçekleştirildi.
 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 75’inci Genel Kurulu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla, TOBB Ekonomi ve Teknolo...

[Devamını oku...]

29
GÜMRÜK VE TURİZM İŞLETMELERİ GENEL KURULU ANKARA’DA GERÇEKLEŞTİ
TOBB ve 137 Oda ve Borsamızın ortak olduğu Gümrük ve Turizm İşletmeleri (GTİ) Genel Kurulu Tobb İkiz Kuleler de gerçekleşti. GTİ Genel Kurulu’na Borsa...

[Devamını oku...]

22
BORSA BAŞKANI SAYIN MUAMMER TEKE’NİN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

23 Nisan 1920 TBMM‘nin açıldığı gün hepimizin gurur günüdür. TBMM’nin açılışının 99 uncu yılını kutladığımız bugün geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın bayramı olmasının yanında tarihimizin önemli dönüm noktasıdır.

[Devamını oku...]

10
Dünya Çölleşme ile Mücadele Günü Hk. Duyuru

İlgi: TOBB’ nin 29.03.2019 tarih ve 34221550-724.01.02-3392 Sayılı yazısı.

İlgi yazı ile, 17 Haziran 2019 Dünya Çölleşme ile Mücadele Günü (WDCD) Küresel Merasiminin Ülkemiz ev sahipliğinde farklı ülkelerden devlet başkanları, bakanlar, üst düzey bürokratlar ile yerli ve yabancı konukların katılımı ile gerçekleştirileceği ifade edilmektedir.

Birleşmiş Milletler Çölleşme ile Mücadele Sözleşmesi’nin kabulünün 25. Yılına tekabül ettiği belirtilen bahse konu merasim ile ilgili olarak iş ve işlemlerin kamu kurum ve kuruluşları ile hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi için 2018/16 sayılı “Dünya Çölleşme ve Kuraklıkla Mücadele Günü Cumhurbaşkanlığı Genelgesi”nin 27.12.2018 tarih ve 30628 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandığı ifade edilmektedir.

Bakanlığımızın, bu yıl gerçekleştirilecek olan etkinliklerde çölleşmenin, arazi tahribatının ve kuraklığın olumsuz etkileri, doğuracağı sonuçlar ve felaketler hususlarında toplumun bilgilendirilmesinin ve farkındalık oluşturulmasının hedeflediği belirtilmektedir.

Bu kapsamda, 17 Haziran Dünya Çölleşme ile Mücadele Günü’ne özel hazırlanmış logo ve afiş örnekleri aşağıda yer almaktadır.

Bilgilerinizi arz/rica ederiz.

Saygılarımızla,
Zile Ticaret Borsası

[Devamını oku...]

10
Zile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı Ziyaret Edildi.

Zile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Syn. Necati BİCE’ ye, Borsa Başkanlığımız tarafından hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu. Sayın Başkana yeni görevinde başarılar dileriz!

[Devamını oku...]

Sayfa 3 / 58İlk   Geri   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Yazdır