Haberler

14
KAYMAKAMIMIZ SAYIN KUBİLAY ANT BORSA BAŞKANLIĞIMIZI ZİYARET ETTİLER

Zile Kaymakamımız Sayın Kubilay ANT; Borsa Başkanlığımızı iadeyi ziyarette bulundular. Ziyarette ekonomi, turizm ve sosyal konular üzerine fikir alışverişinde bulunuldu. Borsa Başkanımız Sayın Muammer TEKE, Borsacılık faaliyetlerimiz ve çalışmalarımız hakkında Kaymakamımıza kısa bir brifing verdiler.

 

 

[Devamını oku...]

12
TİBOS İÇ ANADOLU BÖLGE TOPLANTISINA KATILIM SAĞLANDI.

Genel Sekreterimiz Ömer Faruk ÖNKUZU ve Tecsil/Laboratuvar Memurumuz Ömer Samed ONAR TİBOS İç Anadolu Bölge Toplantısına katıldı.


TOBB’un TİBOS ( Ticaret Borsaları Otomosyon Sistemi ) Bölgesel Çalışma Toplantılarının üçüncüsü 09/11/2018 Cuma Günü Ankara’ da Odalar ve Borsalar Birliği’ nde gerçekleşti.

Yapılan toplantıların amacı; ülkemizde faaliyet gösteren 113 Ticaret Borsamızın halen kullanmakta olduğu bağımsız bilgi işlem faaliyet ağının tek bir çatı altında Tobb bünyesinde buluşmasıdır. Camiamız için hayırlı olmasını dileriz.

[Devamını oku...]

10
MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

Hakkari Şemdinli'de mühimmat deposunda meydana gelen patlama sonucu Şehid olan askerlerimize Yüce Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz. Milletimizin başı sağ olsun. 

ZİLE TİCARET BORSASI BAŞKANLIĞI

[Devamını oku...]

10
BORSA BASKANIMIZ SAYIN MUAMMER TEKE’ NİN ATATÜRK’ Ü ANMA GÜNÜ MESAJI

“Atatürk’ün “Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır; ama Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır” sözü ile aziz hatırasına sahip çıkmak, onun en büyük eserim dediği Cumhuriyetimizi, daha güçlü, daha demokratik, daha kalkınmış hale getirmekle mümkün olacaktır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk “Yurtta sulh, cihanda sulh” diyerek, vatandaşlarımızın rengi, ırkı, dili, dini ne olursa olsun milli birlik ve beraberlik içerisinde bir arada yaşaması, hiçbir ayrımcılığa tabi tutulmaması gerektiğini vurgulamış, dünya ülkeleri ile dostluğun önemine dikkat çekmiştir. Bu gün de ülkemiz, O’nun işaret ettiği yolda önemli mesafeler almış ve almaya da devam edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, vefatının 80. Yıl dönümünde bir kez daha saygı ve rahmetle anıyoruz.

[Devamını oku...]

05
AMPUTE FUTBOL MİLLİ TAKIMIMIZI TEBRİK EDERİZ.

Dünya Kupası finaline kalarak bir kez daha göğsümüzü kabartan ve bizlere tarifsiz heyecan yaşatan Ampute Futbol Milli Takımımızın Dünya İkinciliğini tebrik ederiz. ZİLE TİCARET BORSASI BAŞKANLIĞI 

SAYGILARIMIZLA

[Devamını oku...]

05
TURHAL BELEDİYESİNİN DÜZENLEDİĞİ “4 YILDA BÜYÜK DEĞİŞİM” LANSMAN TÖRENİNE KATILIM SAĞLANDI.

Turhal Belediye Başkanı Syn. Yılmaz Bekler, 2014 yılından itibaren belediyenin hayata geçirdiği projeleri “4 Yılda Büyük Değişim” sloganıyla düzenlediği lansman töreninde tanıttı. Düzenlenen törene Borsa Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Muammer TEKE’ de katıldı. Turhal Belediyesi tarafından Kule Düğün Salonu'nda düzenlenen lansman toplantısına belediye başkanları, sivil toplum kuruluşu başkanları, iş adamları, mahalle muhtarları yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

[Devamını oku...]

Sayfa 4 / 51İlk   Geri   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Yazdır