Haberler

05
 İÇ ANADOLU BÖLGESİ GENEL SEKRETERLER İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Oda ve Borsalarımızın Akreditasyon sürecine katkı sağlamak amacıyla, Alaca Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde, Alaca Ticaret Borsası ve Sungurlu Ticaret Borsası işbirliği ile 3 Kasım 2018 Cumartesi Günü gerçekleşen "İç Anadolu Bölgesi Genel Sekreterler İstişare Toplantısı" na Genel Sekreterimiz Sn. Ömer Faruk Önkuzu katılım sağladı.

[Devamını oku...]

30
KİTAP FUARI AÇILIŞINA KATILIM SAĞLANDI

İLÇEMİZDE DÜZENLENEN KİTAP FUARI AÇILIŞ TÖRENİNE BORSA BAŞKANIMIZ SAYIN MUAMMER TEKE VE GENEL SEKRETERİMİZ ÖMER FARUK ÖNKUZU KATILIM SAĞLADI.

[Devamını oku...]

29
 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA PROGRAMINA KATILIM SAĞLANDI

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA PROGRAMINA BORSA BAŞKANIMIZ SAYIM MUAMMER TEKE VE GENEL SEKRETERİMİZ SAYIN ÖMER FARUK ÖNKUZU KATILIM SAĞLADI.

[Devamını oku...]

29
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

Borsa Başkanımız Sayın Muammer TEKE, Cumhuriyet Bayramı dolayısı ile yayınladığı mesajda; Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde, büyük mücadeleler neticesinde kazanılan milli mücadelenin Cumhuriyet ile taçlandırılışının 95. yıl dönümüne ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz dedi. TEKE, “Cumhuriyet ile Türk Milletine bağımsızlık ve demokrasi gibi çok önemli haklar verilmiş, ülke yönetiminde söz, millete bırakılmıştır. Bağımsızlığımızın ve vatanın bölünmez bütünlüğünün simgesi olan Cumhuriyetimizi korumak, yaşatmak ve gelecek nesillere ulaştırmak Türk Milletinin en önemli görevlerindendir. Bu anlamlı günde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve kahramanlıkları ile her zaman gurur duyulan gazilerimizi minnet ve saygıyla anıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle 29 Ekim Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 95. yılını gururla kutluyor, şahsım ve Yönetim Kurulum adına en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

[Devamını oku...]

27
MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

 TUNCELİ KIRSALINDA ŞEHİT DÜŞEN VATAN EVLATLARIMIZA YÜCE ALLAH’ TAN RAHMET, ŞEHİTLERİMİZİN KIYMETLİ AİLELERİNE, TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİMİZE VE YÜCE MİLLETİMİZE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

[Devamını oku...]

25
COĞRAFİ İŞARET TESCİLLİ MEŞHUR "Zile Pekmezi" miz 9. KEZ YÖREX' TE !..

 YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI (YÖREX) ANTALYA' DA 9. KEZ KAPILARINI ZİYARETÇİLERİNE AÇTI.

Antalya Ticaret Borsası öncülüğünde ve TOBB’un desteğiyle bu yıl 9 uncusu ANFAŞ Fuar Merkezi’nde düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX, 24 Ekim Çarşamba günü kapılarını açtı. YÖREX’te Anadolu’dan gelen binlerce ürün ziyaretçi ile buluşuyor.

Kuzeyden güneye, doğudan batıya Anadolu’nun 12 bin yıllık geçmişinin gün yüzüne çıktığı YÖREX’te, 5 gün boyunca yöresel ürünler, yöresel değerler sergilenmeye devam edecek.

[Devamını oku...]

Sayfa 5 / 51İlk   Geri   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Yazdır