Haberler

03
3 ARALIK DÜNYA ENGELLILER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

Borsa Başkanı Sayın Muammer TEKE, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Başkan TEKE: “Engelli vatandaşlarımızın ekonomik, siyasal, sosyal, kültürel ve toplumsal hayata onurlu ve etkin bir şekilde katılmaları en doğal haklarıdır. Engellilerimizin yaşadıkları sorunlar hepimizin ortak sorunudur. Engelli vatandaşlarımızın toplumsal yaşama katılımlarını kolaylaştırmak, desteklemek, karşılaşabilecekleri tüm engelleri kaldırmak, kaliteli yaşam sürebilmelerini sağlamak, aynı zamanda onlara hak ettikleri sevgi ve saygıyı göstermek hepimizin sosyal sorumluluğudur. Bu vesilesiyle tüm engelli vatandaşlarımıza; sağlıklı, mutlu ve yaşanabilir bir dünya diliyorum.

[Devamını oku...]

01
ÇİFTÇİ KAYIT SİSTEMİNE BAŞVURU SÜRESİ UZATILDI!.
Sisteme kaydını yaptıramayan çiftçiler, 31 Aralık 2018'e kadar müracaatta bulunabilecek.Çiftçi Kayıt Sistemi'ne (ÇKS) kaydını yaptıramayan çiftçiler i...

[Devamını oku...]

24
CACCİ (Asya-Pasifik Ticaret ve Sanayi Odaları Konfederasyonu) 2018 ZİRVESİ İSTANBUL ÇIRAĞAN SARAYINDA GERÇEKLEŞTİ

Yönetim Kurulu Başkanımız Syn. Muammer TEKE; Cumhurbaşkanlığı himayesinde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Asya-Pasifik Ticaret ve Sanayi Odaları Konfederasyonu (CACCI) iş birliğiyle düzenlenen Asya-Pasifik Ekonomi Zirvesine katıldı.

Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sn. Fuat OKTAY ile Ticaret Bakanımız Sn. Ruhsar PEKCAN Zirve’yi onurlandırdılar.

[Devamını oku...]

24
BORSA BAŞKANIMIZ SAYIN MUAMMER TEKE' NİN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI.

Eğitim bir toplumun temelini oluşturan, devamlılığını sağlayan, gelişmesinde rol alan en önemli faktördür. Geçmişte olsun, günümüzde olsun, toplumlar eğitim sayesinde başarıya ulaşmış, bu sayede belirli medeniyet seviyesinde yol almışlardır.

Ülkelerin gelişmesi, çağı yakalayabilmesi eğitimli gençler sayesinde mümkündür. Çocuklarımızın ve gençlerimizin milli ve manevi değerlere sahip, kendine güvenen, özgür düşünen bireyler olarak yetişmelerinde en büyük rol öğretmenlerindir. Hayatımız boyunca izleyeceğimiz yolun ilk temel taşları ailelerimizin ardından öğretmenlerimiz tarafından döşenir. Küçük yaşta bizlere temelini verdikleri eğitimle kendimizi geliştirir, bilgi, birikim, kültür sahibi oluruz. Bu sebeple onların verdiği eğitim hayatımızın belli bir noktasıyla sınırlı değildir.

Çocuklarımızı, yani geleceğimizi emanet ettiğimiz, her şartta ve her koşulda insan yetiştirmeyi amaç edinen, hiçbir zorluktan kaçınmayan, gerekirse bu yolda canını ortaya koyan, bilimin ve aydınlık düşüncenin mimarları değerli öğretmenlerimizdir.

Son derece saygın ve önemli bir mesleği yerine getiren, başta Başöğretmen ATATÜRK olmak üzere, en zor şartlarda bile ülkemizin her köşesine ulaşarak ışık olan tüm öğretmenlerimizin bu mutlu ve anlamlı günlerini kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

[Devamını oku...]

20
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN MURAT KÜÇÜKALİ’ YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

İlçemiz Milli Eğitim Müdürü iken Tokat İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanan hemşehrimiz Sayın Murat KÜÇÜKALİ’ ye, Borsa Başkanlığımızca hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu. Borsa Başkanımız Muammer TEKE, Sayın KÜÇÜKALİ’ nin ilçemizde gerçekleştirdiği başarılı çalışmaların Tokat Eğitim Öğretim Camiasında da devam edeceğine yürekten inandığını ifade ederek, İlimiz için önemli bir yönetici olduğunun altını çizdi. Müdürümüze, İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde başarılar diledik.

[Devamını oku...]

20
TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI DR. SAYIN ALİ ÇELİK ZİYARET EDİLDİ

Tokat'ta Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine bağlı olarak çalışan kardeş Odalarımızdan Tokat Ticaret ve Sanayi Odası, Başkanımız Muammer Teke'nin heyet başkanlığında ziyaret edildi. Ziyarette Tokat'ta düzenlenen tarım fuarı, fuarın bölgeye etkisi ve tarımsal üretimlerin arttırılmasına yönelik yapılabilecek faaliyetlerin istişaresi yapıldı. Ziyarete; Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Teke ile birlikte Başkan Yardımcısı Hamdi Kazankaya, Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Tüzer, Ali Boyraz ve Genel Sekreter Ömer Faruk Önkuzu’ da katıldı.

[Devamını oku...]

Sayfa 5 / 54İlk   Geri   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Yazdır