Haberler

20
TOKAT VALİMİZ DR. OZAN BALCI’ YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

İlimize Cumhurbaşkanlığı Valiler Kararnamesiyle atanan DR. Sayın Ozan BALCI, Borsa Başkanlığımızca makamında ziyaret edildi. Ziyarete Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Muammer TEKE, Başkan Yrd. Hamdi KAZANKAYA, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali BOYRAZ, İsmail TÜZER ve Genel Sekreter Ömer Faruk ÖNKUZU katıldılar. İlçemiz Sosyoekonomik yapısı, Borsa çalışmaları ve projelerimiz hakkında Sayın Valimize kısa brifing verildi. Sayın Valimiz ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken heyetimize teşekkür ederek, çalışmalarımız da başarılar dilediler.


[Devamını oku...]

19
Borsa Başkanımız Muammer Teke' nin Mevlid Kandili Kutlama Mesajı

Borsa Başkanımız Sayın Muammer TEKE Mevlid Kandili nedeni ile bir mesaj yayınladı. 
Başkan Mesajında; "Yüce Allah’ın ilahi mesajlarını insanlığa iletmek üzere gönderdiği, Peygamberler zincirinin son halkası olan Peygamber Efendimizin (SAV.) doğumu, tarihin akışını değiştiren kutlu bir olaydır. İnsanlık alemine bir kurtuluş müjdesi olarak gönderilen Peygamber Efendimiz Hz. Muhammet (S.A.V)’in doğum günü olan Mevlid Kandili Milletimizin ve İslam aleminin en önemli ve vazgeçilmez günlerindendir. Bir çok mucizeyle dünyaya teşrif eden, alemlere rahmet olarak gönderilen örnek insan, insanlığın ufkunu aydınlatmıştır" dedi. 
TEKE, "Bu mübarek geceler O’nu ve hayatını anlamak için erişilmez fırsatlardır" diyerek mesajının devamında şunları ifade etti: "O’nun sünnetlerini yaşamak mutluluğun, huzurun, birlik, beraberliğin ve kardeşliğin yoludur. Müslümanlar olarak sevgili Peygamberimizi ve onun mesajını her yönüyle doğru tanımalı, insanlığa doğru tanıtmalıyız. Yüce Rabbimizin rahmet kapılarını sonuna kadar açtığı bu gecede, ilçemiz, şehrimiz, ülkemiz, İslam alemi ve tüm insanlık için de duada bulunmalıyız.
Bu duygu ve düşüncelerle alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimizin (Sav.) kutlu doğum gününde, milletimizin ve tüm İslam aleminin mevlid kandilini kutluyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum." dedi.

[Devamını oku...]

17
TOBB ETÜ Mezuniyet ve Açılış Törenine Katılım Sağlandı.

 TOBB ETÜ Rektörü Prof. Dr. Güven Sak’ın ev sahipliğinde, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla TOBB ETÜ 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet ile 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Töreni gerçekleştiriliyor. Törene Borsamız adına Yönetim Kurulu Başkanımız Muammer TEKE katılım sağladılar.

[Devamını oku...]

14
KAYMAKAMIMIZ SAYIN KUBİLAY ANT BORSA BAŞKANLIĞIMIZI ZİYARET ETTİLER

Zile Kaymakamımız Sayın Kubilay ANT; Borsa Başkanlığımızı iadeyi ziyarette bulundular. Ziyarette ekonomi, turizm ve sosyal konular üzerine fikir alışverişinde bulunuldu. Borsa Başkanımız Sayın Muammer TEKE, Borsacılık faaliyetlerimiz ve çalışmalarımız hakkında Kaymakamımıza kısa bir brifing verdiler.

 

 

[Devamını oku...]

12
TİBOS İÇ ANADOLU BÖLGE TOPLANTISINA KATILIM SAĞLANDI.

Genel Sekreterimiz Ömer Faruk ÖNKUZU ve Tecsil/Laboratuvar Memurumuz Ömer Samed ONAR TİBOS İç Anadolu Bölge Toplantısına katıldı.


TOBB’un TİBOS ( Ticaret Borsaları Otomosyon Sistemi ) Bölgesel Çalışma Toplantılarının üçüncüsü 09/11/2018 Cuma Günü Ankara’ da Odalar ve Borsalar Birliği’ nde gerçekleşti.

Yapılan toplantıların amacı; ülkemizde faaliyet gösteren 113 Ticaret Borsamızın halen kullanmakta olduğu bağımsız bilgi işlem faaliyet ağının tek bir çatı altında Tobb bünyesinde buluşmasıdır. Camiamız için hayırlı olmasını dileriz.

[Devamını oku...]

10
MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

Hakkari Şemdinli'de mühimmat deposunda meydana gelen patlama sonucu Şehid olan askerlerimize Yüce Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz. Milletimizin başı sağ olsun. 

ZİLE TİCARET BORSASI BAŞKANLIĞI

[Devamını oku...]

Sayfa 6 / 54İlk   Geri   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  İleri   Son   
Yazdır