Haberler

24
ZİLE HUZUREVİ, YAŞLI BAKIM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ AÇILIŞINA KATILIM SAĞLANDI

Borsa Başkanımız Sayın Muammer TEKE, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Sayın Zehra Zümrüt Selçuk’un teşrifleri ile gerçekleşen Zile Huzurevi, Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi açılışına katıldı. Zilemize hayırlı olmasını diliyoruz.

[Devamını oku...]

24
Enflasyonla Topyekün Mücadele

 Enflasyonla Topyekün Mücadele Kampanyasına Borsa Yönetim Kurulumuz ve Borsa Üyelerimizden Destek #Türkiyekazanacak

[Devamını oku...]

22
ÇORUM TSO’NUN YENİ HİZMET BİNASININ AÇILIŞINA KATILIM SAĞLANDI.

Çorum Ticaret Borsası Meclis Toplantısının ardından Çorum Ticaret ve Sanayi Odası’ nın yeni hizmet binası ve Halkbank Bölge Müdürülüğü'nün açılış törenine ve Çorum İli Odalar ve Borsalar istişare toplantısına Borsa Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Muammer TEKE ve Genel Sekreterimiz Sayın Ömer Faruk ÖNKUZU katılım sağladı.

[Devamını oku...]

22
ÇORUM TİCARET BORSASI MECLİS ÜYELERİ İLE GERÇEKLEŞEN TOPLANTIYA KATILIM SAĞLANDI.

TOBB tarafından yaptırılan Çorum TOBB-OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin resmi açılış töreninin ardından Çorum Ticaret Borsası Meclis Üyeleri ile Gerçekleştirilen Toplantıya Borsa Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Muammer TEKE ve Genel Sekreterimiz Ömer Faruk ÖNKUZU katılım sağladı.​

[Devamını oku...]

22
ÇORUM TOBB-OSB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ AÇILDI.

TOBB tarafından yaptırılan Çorum TOBB-OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin resmi açılış töreni TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirildi.​

Törene Borsa Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Muammer TEKE ve Genel Sekreterimiz Sayın Ömer Faruk ÖNKUZU katılım sağladı.

Kurdela kesiminin ardından okulun Çorum için hayırlı olmasını dileyen TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, “Her işin başının ahlak olduğunu” belirtti ve  öğrencilere Nurettin Topçu’nun “Ahlak” isimli kitabını dağıttı.

[Devamını oku...]

18
AKREDİTASYON SİSTEMİ BELGELENDİRME DENETİMİ BAŞARI İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Üyelerimize 5 yıldızlı hizmet vermek amacıyla dahil olduğumuz TOBB Akreditasyon sistemi kapsamında, TS EN ISO 9001:2015 Standardına uygunluğumuz ile gerçekleştirilen Borsa Akreditasyon denetimini başarı ile tamamlayarak akredite borsa statümüzü devam ettirmeye hak kazandık. Denetimimiz Türk Loydu Uygunluk Değerlendirme Hizmetleri A.Ş. Başdenetçi Sayın Ali GÜNEŞ nezaretinde 16 ve 17 Ekim 2018 tarihlerinde Ticaret Borsamız Akreditasyon İzleme Komitesi, Genel Sekreterimiz, Akreditasyon Sorumlumuz ve personelimiz katılımları ile gerçekleştirilmiştir. Camiamıza, Borsamıza ve üyelerimize hayırlı olmasını diliyor, emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.

 

[Devamını oku...]

Sayfa 6 / 51İlk   Geri   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  İleri   Son   
Yazdır