Haberler

10
BORSA BASKANIMIZ SAYIN MUAMMER TEKE’ NİN ATATÜRK’ Ü ANMA GÜNÜ MESAJI

“Atatürk’ün “Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır; ama Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır” sözü ile aziz hatırasına sahip çıkmak, onun en büyük eserim dediği Cumhuriyetimizi, daha güçlü, daha demokratik, daha kalkınmış hale getirmekle mümkün olacaktır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk “Yurtta sulh, cihanda sulh” diyerek, vatandaşlarımızın rengi, ırkı, dili, dini ne olursa olsun milli birlik ve beraberlik içerisinde bir arada yaşaması, hiçbir ayrımcılığa tabi tutulmaması gerektiğini vurgulamış, dünya ülkeleri ile dostluğun önemine dikkat çekmiştir. Bu gün de ülkemiz, O’nun işaret ettiği yolda önemli mesafeler almış ve almaya da devam edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, vefatının 80. Yıl dönümünde bir kez daha saygı ve rahmetle anıyoruz.

[Devamını oku...]

05
AMPUTE FUTBOL MİLLİ TAKIMIMIZI TEBRİK EDERİZ.

Dünya Kupası finaline kalarak bir kez daha göğsümüzü kabartan ve bizlere tarifsiz heyecan yaşatan Ampute Futbol Milli Takımımızın Dünya İkinciliğini tebrik ederiz. ZİLE TİCARET BORSASI BAŞKANLIĞI 

SAYGILARIMIZLA

[Devamını oku...]

05
TURHAL BELEDİYESİNİN DÜZENLEDİĞİ “4 YILDA BÜYÜK DEĞİŞİM” LANSMAN TÖRENİNE KATILIM SAĞLANDI.

Turhal Belediye Başkanı Syn. Yılmaz Bekler, 2014 yılından itibaren belediyenin hayata geçirdiği projeleri “4 Yılda Büyük Değişim” sloganıyla düzenlediği lansman töreninde tanıttı. Düzenlenen törene Borsa Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Muammer TEKE’ de katıldı. Turhal Belediyesi tarafından Kule Düğün Salonu'nda düzenlenen lansman toplantısına belediye başkanları, sivil toplum kuruluşu başkanları, iş adamları, mahalle muhtarları yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

[Devamını oku...]

05
 İÇ ANADOLU BÖLGESİ GENEL SEKRETERLER İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Oda ve Borsalarımızın Akreditasyon sürecine katkı sağlamak amacıyla, Alaca Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde, Alaca Ticaret Borsası ve Sungurlu Ticaret Borsası işbirliği ile 3 Kasım 2018 Cumartesi Günü gerçekleşen "İç Anadolu Bölgesi Genel Sekreterler İstişare Toplantısı" na Genel Sekreterimiz Sn. Ömer Faruk Önkuzu katılım sağladı.

[Devamını oku...]

30
KİTAP FUARI AÇILIŞINA KATILIM SAĞLANDI

İLÇEMİZDE DÜZENLENEN KİTAP FUARI AÇILIŞ TÖRENİNE BORSA BAŞKANIMIZ SAYIN MUAMMER TEKE VE GENEL SEKRETERİMİZ ÖMER FARUK ÖNKUZU KATILIM SAĞLADI.

[Devamını oku...]

29
 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA PROGRAMINA KATILIM SAĞLANDI

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA PROGRAMINA BORSA BAŞKANIMIZ SAYIM MUAMMER TEKE VE GENEL SEKRETERİMİZ SAYIN ÖMER FARUK ÖNKUZU KATILIM SAĞLADI.

[Devamını oku...]

Sayfa 7 / 54İlk   Geri   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  İleri   Son   
Yazdır