Haberler

17
MHP TOKAT MİLLETVEKİLİ YÜCEL BULUT BORSA BAŞKANLIĞIMIZI ZİYARET ETTİ

MHP Tokat Milletvekili Yücel BULUT, MHP İlçe Başkanı Ahmet ZİRAATÇİ ve beraberindeki heyet ile Borsa Başkanlığımızı ziyaret etti.

Yönetim Kurulu Başkanı Muammer TEKE, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hamdi KAZANKAYA, Yönetim Kurulu Üyesi İsmail TÜZER ve Meclis Üyesi Mehmet UZER’ in hazır bulunduğu ziyarette MHP Tokat Milletvekili Yücel BULUT hedefler ve çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Muammer TEKE’ de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek MHP Tokat Milletvekili Yücel BULUT’ a yeni dönem meclis çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaret karşılıklı görüş alışverişi ile son buldu.

[Devamını oku...]

14
TOBB ve TÜSİAD’dan Ortak Açıklama!.

TOBB ve TÜSİAD’ın gerçekleştirdiği istişareler sonrası ekonomik duruma ilişkin şu görüşler ön plana çıkmıştır:

“Hükümetin açıkladığı ekonomik programın hedefleri ve alınmakta olan önlemlerin başarısı için iş dünyası azimle destek olmaya kararlıdır.

Son dönemde karşılaştığımız finansal zorlukları milletimizle dayanışma içinde aşacağız.

Türkiye ekonomisinin temelleri sağlamdır ve bu süreçte reel sektörümüzün üretim ve istihdam kapasitesinin korunması son derece büyük önem arz etmektedir.

Ülkemiz ekonomisinde gerek küresel gelişmeler, gerekse iç dinamiklerimiz nedeniyle hassas bir dönem içerisindeyiz.

Bu durumun reel ekonomi üzerinde kalıcı bir etkiye neden olmaması için gerekli tedbirlerin gecikmeden alınması ve şu adımların atılması gerektiğine inanıyoruz:

*Merkez Bankası’nın dün sabah likidite yönetimi için attığı olumlu adımların yanısıra, kurun istikrara kavuşması için daha sıkı bir para politikasına geçilmesi,

*Sıkı para politikasını destekleyecek tasarruf tedbirlerini içeren maliye politikasının en kısa sürede açıklanması,

*Enflasyonun kalıcı olarak düşürülmesi için güven verici somut bir yol haritasının bir an önce hazırlanması,

*En önemli ekonomik partnerimiz olan Avrupa Birliği ile ilişkilerin yeniden olumlu çerçeveye kavuşturulması,

*ABD ve Türkiye’nin mevcut sorunların stratejik ortaklık çerçevesinde diplomasi yoluyla ve ivedilikle çözülmesi için çaba göstermeye devam etmesi.

İş dünyası olarak, gerekli önlemlerin uygulanmasıyla, ekonomimizin yeniden dengelenerek sürdürülebilir büyüme sürecine süratle döneceğine inancımız tamdır.

[Devamını oku...]

13
KARADENİZ BÖLGESİ ODA/BORSA BAŞKANLARI TOBB’DA BULUŞTU

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Muammer TEKE, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Sayın Rıfat HİSARCIKLIOĞLU’ nun Başkanlığında Gerçekleştirilen Karadeniz Bölgesi Oda/Borsa Başkanları Toplantısına Katıldı.

 

TOBB Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu’ nun Başkanlığında gerçekleşen toplantı TOBB İkiz Kuleler ’de yapıldı. Toplantıya katılan Bölge Oda/Borsa Başkanlarına, TOBB ‘un çalışmaları ve Bölgenin sorunları ve çözüm önerileri ile Türkiye ekonomisine ilişkin sunumlar yapıldı.

[Devamını oku...]

07
AK PARTİ TOKAT MİLLETVEKİLİ YUSUF BEYAZIT BORSA BAŞKANLIĞIMIZI ZİYARET ETTİ.

Ak Parti Tokat Milletvekili Yusuf BEYAZIT, Ak Parti İl Başkanı Metin POLAT, Zile İlçe Başkanı Yusuf GÜZEL ve beraberindeki heyet ile Borsa Başkanlığımızı ziyaret etti.

Meclis Başkanımız Duran ŞAHİN, Yönetim Kurulu Başkanı Muammer TEKE, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hamdi KAZANKAYA, Yönetim Kurulu Üyesi İsmail TÜZER ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali BOYRAZ’ ın hazır bulunduğu ziyarette Ak Parti Tokat Milletvekili Yusuf BEYAZIT planladıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Muammer TEKE’ de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Ak Parti Tokat Milletvekili Yusuf BEYAZIT’ a yeni dönem meclis çalışmalarında başarılar diledi.


Ziyaret karşılıklı görüş alışverişi ile son buldu.

 

[Devamını oku...]

30
ZİLE TİCARET BORSASI’ NDAN HİSARCIKLIOĞLU´NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ZİLE TİCARET BORSASI’ NDAN HİSARCIKLIOĞLU´NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

28/07/2018 / ANKARA


 

Zile Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Muammer TEKE, Meclis Başkanımız Duran ŞAHİN, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hamdi KAZANKAYA, Yönetim Kurulu Üyemiz Ali BOYRAZ ve Genel Sekreterimiz Ömer Faruk ÖNKUZU TOBB Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’ nu makamında ziyaret etti.​

             

HİSARCIKLIOĞLU’ na TOBB Başkanlığı’na yeniden seçilmesinden dolayı ‘hayırlı olsun’ dileklerini ileten Heyet, daha sonra TOBB Başkanı ile istişare etti.

 

Ziyaret günün anısına TOBB Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU' na takdim edilen hediye ile sona erdi.

[Devamını oku...]

13
Sayfa 1 / 44İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Yazdır