Haberler

18
RAMAZAN BAYRAMI MÜNASEBETİ İLE DÜZENLENEN BAYRAMLAŞMA TÖRENINE KATILIM SAĞLANDI.
Ramazan Bayramı münasebetiyle bayramın birinci günü Zile Öğretmen Evi'nde düzenlenen bayramlaşma törenine Borsa Yönetim Kurulu Başkanımız Muammer TEKE ve Genel Sekreterimiz Ömer Faruk ÖNKUZU katılım sağladı.

Bayramlaşmaya Sayın Kaymakamımız Adnan TEZCAN, Belediye Başkan Vekili Bilal KOÇ, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Erhan ARSLAN, İlçe Emniyet Müdürümüz Fatih ÖCAL, Kamu kurum ve kuruluşlarımızı temsilen daire amirleri, siyasi partilerin ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, Muhtarlar ve vatandaşların yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

15
BORSA BAŞKANIMIZ MUAMMER TEKE’ NİN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
Borsa Başkanımız Muammer TEKE mesajında, karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün en yoğun olarak yaşandığı bir Ramazan Bayramına daha kavuşmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar insanlar arasındaki kardeşliğin, sevgi ve saygının perçinlendiği, birbirleriyle olan dargınlıklarını unutarak barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir.
Yaşamının yoğun temposu içinde dostlarımızı, akrabalarımızı ve sevdiklerimizi arama fırsatı bulamayan bizlere bir nebze de olsa bu imkanı veren Bayramlarımızı aramızdaki kırgınlıkları unutarak birlik ve beraberlik içerisinde geçirmeliyiz.
Bu güzel günlerde başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyada barış ve kardeşliğin hakim olmasını temenni ediyor, bu duygu ve düşüncelerle her gününü bayram tadında yaşamaları dileğiyle üyelerimizin, esnaf ve sanayicilerimizin ve İslam Aleminin Ramazan Bayramını kutluyor, saygılar sunuyorum dedi.

[Devamını oku...]

10
BAŞKAN TEKE' DEN KADİR GECESİ KUTLAMA MESAJI
Zile Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Muammer TEKE, mesajında, Kadir Gecesi'nin, Allah'ın insanlığa bir rahmet kapısı, bir umut pınarı olarak bahşettiği mübarek bir gece olduğunu belirtti.

Bu gecede dargınlık, kırgınlıklara son verilmesi, nefretin yerine sevgiyi, saygıyı, hoşgörüyü, dostluk ve kardeşliği geçerli kılmak gerektiğini vurgulayan TEKE, mesajında şunları kaydetti:

[Devamını oku...]

06
AK PARTİ TOKAT MİLLETVEKİLİ FATİH AKGÜN BORSA BAŞKANLIĞIMIZI ZİYARET ETTİ

 Ak Parti Tokat Milletvekili Adayı Fatih AKGÜN,  Ak Parti Zile İlçe Başkanı Yusuf Güzel ve beraberindeki heyet ile Borsa Başkanlığımızı ziyaret etti.

 

Ak Parti Tokat Milletvekili Adayı Fatih AKGÜN; Zile Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Muammer TEKE  ve Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik ederek sözlerine başladı. Zile’ ye yapılacak her iş ve her konuda beraber çalışmaya hazırız olduklarını ifade ederek önemli olan Zile’ nin ortak paydası olmalı. Bu ortak payda etrafta kime ne görev düşüyorsa bunun bilincinde olmalıdır” diye ifade etti.

 

Başkan TEKE ise Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Ak Parti Tokat Milletvekili Adayı Fatih AKGÜN ve beraberindeki heyete teşekkür etti. Zile’ nin gelişmesi için Zile Ticaret Borsası olarak bizler elimizden geleni yapmaya hazırız. Diye ifade ettiler.

[Devamını oku...]

06
CHP TOKAT MİLLETVEKİLİ KADİM DURMAZ BAŞKANLIĞIMIZI ZİYARET ETTİ

CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz,  CHP İlçe Başkanı Rıza Bozdemir ve Beraberindeki heyet ile Borsa Başkanlığımızı ziyaret ettiler.

 

CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz; Zile ilçesinin ekonomik açıdan olduğu kadar sosyal açıdan gelişmesi ile yeniliklere süratle uyum sağlaması amacıyla faydalı her türlü çalışmalar için hazır bulunulduklarını ifade etti.

 

Başkan TEKE ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz ve beraberindeki heyete teşekkür etti. Zile’ nin gelişmesi için Zile Ticaret Borsası olarak bizler elimizden geleni yapmaya hazırız. Diye ifade ettiler.

[Devamını oku...]

31
Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Syn. Dr Ali Çelik ve Genel Sekreter Syn. Sinan Ardil, Borsamızı ziyaret ettiler. Ziyarete; Yöneti...

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 42İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Yazdır